Yeni Kitaplar, Kitap Tanıtım, Sitesi, Son Çıkan Kitaplar.

Üyeler
Kullanıcı Adı:

Şifre:

 Beni Hatırla
Kayıt Ol
İstatistikler
Toplam Kitap: 20
Bugün İncelenen: 24
Toplam İncelenen: 162,573
Toplam Üye: 32
En Çok İncelenenler
En Aktif Üyeler
Kitap Arama
Dost Siteler
No links
Roman > Müthiş Ve Korkunç Güzel

Kitabın Adı: Müthiş Ve Korkunç Güzel
Tanımı: Müthiş Ve Korkunç Güzel Orjinal isim: A. Great and Terrible Beauty Libba Bray Artemis Yayınları / Roman Dizisi Sene 1895; 16 yaşındaki Gemma Doyle annesinin ölümünün ardından Hindistan'daki hayatını bırakıp gemiyle İngiltere'deki yatılı okul Spence'e taşınıyor. Yeni okulunda beklemediği soğuk bir ortamla karşılaşan, yapayalnız ve acılar içindeki Gemma, geleceği gören bir kız ve gizemli, genç bir Hintli tarafından takip ediliyor. Peşindeki delikanlı, Gemma'yı, gördüğü imgelere zihnini kapatması konusunda uyarıyor.

Spence'in en güçlü kızlarıyla yakınlaştıkça doğaüstü olayları çekme gücünün farkına giderek daha çok varan Gemma, annesinin de geçmişte karanlık ve ebedi bir grupla ilişki içinde olduğunu keşfediyor. Kaderi onu bekliyor... Ancak Gemma bu kadere inanmakta güçlük çekiyor. 504 s. -- 2. Hamur-- Ciltsiz -- 14 x 21 cm
Okunma Miktarı: 19,395 defa
Yorumlar:
Yorum yapmak için lütfen üye girişi yapınız.
Bu sayfayı sitene ekle:
Aynı Kategoriden Kitaplar:
Tekboynuzlara İnanıyorum Tekboynuzlara İnanıyorum

(Played: 6,711 times)
Son Ada Son Ada

(Played: 15,610 times)

Yeni Kitaplar, Yeni Kitap, Son Çıkan Kitaplar, Kitap Tanıtımları, içeren sitemiz, sürekli güncellenerek hizmetinizde olmaya devam edecektir.

Sitemizdeki kitap tanıtımları, tek tek elle yüklenmiştir. Sizde yayıncısı olduğunuz kitapların tanıtımının sitemizde yapılmasını arzu ediyor iseniz aşağıdaki mail adresimizden bizimle iletişime geçiniz.

yenibirkitap@gmail.com

Piyasaya Yeni Çıkan Kitapların İncelemeleri Bu Sitede

 

© Copyright 2006

- Hikayeler - Şifalı Bitkiler